رسانه کسب‌و‌کارهای گردشگری ایران

آغاز به کار پلتفرم منتورشیپ آگرد

پلتفرم منتورشیپ آگرد با هدف انتقال دانش و تجربه‌های کارآفرینی به متقاضیان و علاقمندان راه‌اندازی کسب و کار در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی راه‌اندازی شد. این برنامه در نظر دارد به کسانی که دارای ایده‌های خلاقانه در صنعت گردشگری هستند یا می‌خواهند کسب و کاری در این زمینه راه بیندازند، کمک کند و مشاوره‌های لازم را به آن‌ها در مراحل مختلف ایده‌یابی تا مراحل عملیاتی‌تر ارائه کند.

پلتفرم منتورشیپ آگرد چه خدماتی می‌دهد؟

در پلتفرم منتورشیپ آگرد، زمینه‌ای فراهم شده تا علاقمندان راه‌اندازی کسب و کار گردشگری اشکال تازه‌ای از آموزش و یادگیری را در مسیر محقق ساختن ایده‌های خود فرا بگیرند. در این برنامه علاوه بر ارائه آخرین آمار و ارقام صنعت گردشگری و تحلیل روندهای فعلی و آینده آن، صاحبان ایده‌های خلاقانه در طول دوره مشاوره از دانش و بینش لازم برای شروع فعالیت عملی در حوزه‌های سه‌گانه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی و زیرمجموعه‌های مرتبط با آن برخوردار می‌شوند و بهترین و نزدیک‌ترین راه‌های ممکن برای عملی کردن ایده‌های خود را فرا می‌گیرند.

در برنامه منتورشیپ آگرد که زیرمجموعه آکادمی آگرد برای آموزش راه‌اندازی کسب‌وکار گردشگری است، رویکرد اصلی حمایت از جوانان مشتاق راه‌اندازی کسب و کار در این حوزه از اقصی‌ نقاط کشور و دسترسی مستقیم و بدون محدودیت آن‌ها به بنیان‌گذاران و فعالان کسب‌وکارهای بزرگ گردشگری است تا از آن‌ها اصول و مهارت‌های لازم برای تاسیس یا اداره بهتر کسب و کار خود را فرا بگیرند.

منتورها چه کسانی هستند؟

مهمترین ویژگی پلتفرم منتورشیپ و مشاوره آگرد، وجود شبکه‌ای از مربیان و مشاوران و کارآفرینان بزرگ متخصص و صاحب تجربه در زمینه راه‌اندازی و مدیریت کسب‌وکارهای گردشگری است که کوتاه‌ترین و کم‌ریسک‌ترین مسیرها را برای عملیاتی کردن ایده‌های کسب و کار نوآورانه گردشگری و مسائل برندینگ و بازاریابی، توسعه فردی، تولید محتوا و… آموزش و تجربه‌های موفقیت یا شکست خود را نیز به اشتراک می‌گذارند. در حال حاضر بنیان‌گذاران استارتاپ‌های «علی بابا»، «فلایتیو»، «آریامدتور»، «تیست ایران»، «نومدتور»، «ایوند»، «جاجیگا»، «آرتور۲۴»، مدیرعامل «کارچین»، مدیرعامل «شتابدهنده بینش»، بنیان‌گذار «جشنواره وب و موبایل ایران»، نایب‌رئیس «رایان ونچرز» در فهرست مشاوران و مربیان پلتفرم منتورشیپ آگرد حضور دارند.

روش درخواست مشاوره پلتفرم منتورشیپ آگرد چگونه است؟

استفاده از خدمات منتورشیپی آگرد چند مرحله دارد. علاقمندان و دارندگان ایده‌‌های نوآورانه برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره‌ای مربیان و منتورهای آگرد باید در ابتدا مسئله‌ای را که می‌خواهند درباره آن مشاوره بگیرید در ذهن خود بپرورانند و سبک و سنگین کنند تا بتوانند خلاصه‌ای دقیق از آن را در «فرم درخواست مشاوره» بیان کنند. این فرم چندین فیلد مختلف شامل اطلاعات هویتی، آدرس ایمیل و شماره تلفن، انتخاب مشاور، موضوع مشاوره و تاریخ برگزاری جلسه است که لازم است متقاضی آن‌ها را پر کنند.

توصیه می‌شود قبل از پر کردن فرم درخواست بهتر است توضیحات آگرد درباره زمینه‌های تخصصی هر یک از منتورها با دقت خوانده شده و یکی از آن‌ها که نزدیکی بیشتری به موضوع مورد درخواست مشاوره دارد، انتخاب شود. همچنین لازم است متقاضی شرحی دقیق درباره طرح یا ایده‌ای که در حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی دنبال می‌کند، بنویسند و با توجه به روزهای پیشنهادی هر منتور، تاریخ مناسب برای برگزاری جلسه را انتخاب کند. به محض تکمیل فرم درخواست مشاوره پلتفرم منتورشیپ آگرد و ارسال آن، آگرد و منتور درخوست را بررسی می‌کنند و درصورتی که درخواست‌ مشاوره پذیرفته شود، زمان تماس از طریق پیامک اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تبلیغات

خبرنامه

برای اشتراک رایگان خبرنامه آگردایمیل خود را وارد کنید:

مطالب مرتبط

آکادمی آگرد

هرآنچه برای راه اندازی کسب و کار گردشگری می‌خواهید
استارتاپ های گردشگری

ایل باصری، یک ایل قدیمی با آداب‌ورسوم و ویژگی‌های منحصربه‌فرد است که برای بسیاری از افراد شناخته‌شده نیست. این ایل در شهر پاسارگاد در استان

فم تریپ
انتخاب سردبیر

برای توسعه ایران امروز چه باید کرد؟ برای اینکه ایران و مردمش از وضعیت فعلی خلاص شوند، چه باید کرد؟ وضعیتی که از دولتی‌ها گرفته

گردشگری ایران
داده‌های گردشگری

توسعه GDP از طریق گردشگری، یکی از ایده‌های نوین اقتصاد ایران است. مقاله جامع FBJ با محوریت وضعیت گردشگری در جهان، این صنعت را در