رسانه کسب‌و‌کارهای گردشگری ایران

آکادمی آگرد

هرآنچه برای کسب‌وکار گردشگری بخواهید اینجاست

کاری کنید!

احتمالا بارها از خودتان پرسیده‌اید چگونه بیزنس و کسب و کار مرتبط با گردشگری‌ام را راه‌اندازی کنم. یا شاید همیشه آرزو داشته‌اید در زمینه گردشگری، صنایع دستی یا میراث فرهنگی کاری کنید یا ممکن است صاحب بیزنسی در این حوزه باشید و سودای رشد و فروش بیشتر در سرتان باشد اما راه آن را ندانید. در چنین موقعیت‌هایی اگر از کاری که می‌خواهید انجام دهید اطمینان دارید، بیش از هر کاری باید ثبات قدم باشید و امیدوارانه ایده‌ها و خواست‌هایتان را عملی کنید. پیشرفت ممکن و دست‌یافتنی است اما شرط و شروطی هم دارد. دانش و مهارت لازم را به صورت علمی و درست بیاموزید و بعد دست به تجربه‌ها نو بزنید. اینکه چگونه و از کجا شروع کنید یا اگر در بیزنس فعلی‌تان که چندان موفقیت‌آمیز نیست گیر کرده و به مشاوره و ایده‌های جدید نیاز دارید، ما به شما در آکادمی گردشگری آگرد یاد خواهیم داد و دستتان را خواهیم گرفت تا بر ناامیدی‌تان غلبه کنید.

آکادمی آگرد به درد چه کسانی می‌خورد؟

آکادمی گردشگری آگرد مناسب افرادی است که به‌دنبال کارآفرینی در صنعت بزرگ گردشگری و صنایع دستتی هستند. کارآفرینان، بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران شرکت‌های بزرگ یا مستقل که تجارت گردشگری مدرن وسوسه‌شان کرده است. شرکت‌ها و آژانس‌هایی که قصد دارند به دنیای تجارت آنلاین گردشگری ورود کرده و بسته‌های مسافرتی برند خود را ایجاد و بفروشند. همینطور کارآفرینان و بنیانگذاران شرکت‌های مستقل که به‌دنبال راهی برای ورود به حوزه گردشگری هستند، و در نهایت هم ویژه نوآوران و استارتاپ‌هایی که از اتاق‌ها یا زیرزمین‌ها یا پارکینگ‌ها شروع کرده‌اند و در جست‌و‌جوی راهی برای فروش آنلاین هستند. همه این‌ گروه‌ها مخاطب آکادمی گردشگری آگرد هستند.

در آکادمی گردشگری آگرد شما با بازیگران و دست‌اندرکاران حوزه گردشگری وب‌سایت‌های مسافرتی، توراپراتورهای سنتی‌ و مدرن، اپراتورها و راهنمایان تور، ارائه‌دهندگان خدمات گردشگری در مقصد، آژانس‌های مسافرتی و گردشگری آنلاین، مشاغل و حرفه‌های نوپا در حوزه گردشگری آشنا می‌شوید.

آموزش راه‌اندازی کسب‌وکار گردشگری

آگرد، رسانه‌ تخصصی کسب و کارهای گردشگری و صنایع دستی و حلقه اتصال کارآفرینان و فعالان صنعت گردشگری است و شانس شما را برای موفقیت‌ در راه‌اندازی یا مدیریت یک بیزنس گردشگری بالاتر می‌برد. ما با فعالان گردشگری، صاحبنظران و سرمایه‌گذاران و مشاوران گردشگری، کسب‌وکارهای گردشگری، استارتاپ‌های برتر در زمینه گردشگری و صنایع دستی و فناوری‌های مرتبط با سفر و… در ارتباط هستیم و با شبکه‌ای گسترده از نیروهای خلاق و نوآور و تحلیلگران حوزه گردشگری همکاری داریم. ما در آگرد، گردشگری و زنجیره آن را به صورت تخصصی و حرفه‌ای دنبال می‌کنیم و در گپ و گفت‌هایی که با بسیاری از مدیران و فعالان بیزنس‌های مرتبط با گردشگری داشته‌ایم، موضوعی که بیش از سایر موارد توجه‌مان را جلب کرده این است که بیشتر آن‌ها نمی‌دانند مسیر جدید را از کجا و چگونه آغاز کنند و حتی خیال می‌کنند باید از ابتدا همه کارهای مربوط به بیزنس گردشگری‌شان را خودشان انجام دهند. این طرز فکر تمرکز را آدم می‌گیرد و نمی‌گذارد که از زمین بلند شوید.

آنچه که ما در آکادمی گردشگری آگرد به کارآفرینان این صنعت می‌آموزیم، ساده‌سازی، انتظارات معقول و تعریف درست و اصولی توقع‌ها از ایده و بیزنس، و استفاده از مزیت‌های رقابتی، پیدا کردن هسته مرکزی ایده و کار است. به عبارت دیگر تمرکز روی اقدامات و مراحل عملی که آداب و اسلوب آن را یاد می‌دهیم، انگیزه‌ای در شما ایجاد می‌کند که اولین عایدی خود را از فروش به‌دست بیاورید.‌

 

در پلتفرم منتورشیپ آگرد می‌توانید برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار گردشگری یا رفع چالش‌های بیزنس‌تان با چهره‌های شناخته‌شده فضای آنلاین گردشگری مشورت کنید.

ما در آگرد در تلاشیم تا مجموعه‌ای از کتاب‌ها و مرجع‌های معتبر گردشگری را بر اساس تجارب جهانی و تجربه‌های کسب‌وکاری در ایران فراهم کنیم.

در مقالات و گزارش‌های تحلیلی و پژوهشی آگرد می‌توانید نکات کلیدی و مهمی را درباره مباحث و موضوعات مختلف اقتصاد گردشگری و کسب‌وکارهای آنلاین بیاموزید.

در آکادمی آگرد با دوره‌های تخصصی، وبینارها و کارگاه‌های کاربردی که اساتید آن‌ها، چهره‌های موفق کسب‌وکارهای آنلاین گردشگری هستند به توسعه دانش کسب‌وکار در این صنعت کمک خواهیم کرد.

این مطالب هم خواندنی‌ست